شرکت صنعتی کاوه

تولید کننده انواع صندوقهای نسوز، دربهای ایمنی آپارتمانی، دربهای خزانه و فرار و فایلهای کشویی رمزدار

 

 

معرفی شرکت:

شرکت صنعتی کاوه با تولید لوازم و تجهیزات اداری و صنایع فلزی شامل میز و صندلی، فایل و... شروع به فعالیت نمود و با تولید نردبانهای کشویی فلزی و صندوق های نسوز نسبت به توسعه زمینه فعالیت های مربوطه اقدام نمود. 

                                                           

از سال 1320 عمده فعالیتهای شرکت به تولید و ساخت صندوق های نسوز متمرکز شد که بر این اساس سابقه فعالیت شرکت صنعتی کاوه در تولید و ساخت صندوق های نسوز و ایمنی بالغ بر 60 سال می باشد.   

 

شرکت صنعتی کاوه در مورخ 4/۲/1341 تحت شماره 8170 اداره ثبت شرکت ها به همین نام به ثبت رسیده است و طی تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 6/9/1369 نوع شرکت از مسئولیت محدود به سهامي خاص و از سال 1376 به سهامی عام تغییر یافته و در سال ۱۳۷۷ وارد سازمان بورس اوراق بهادار تهران شد.

شرکت صنعتی کاوه جهت توسعه فعالیت خود و به منظور افزایش ظرفیت تولید و پاسخگویی به نیاز روزافزون بازارکه بر پایه اعتماد مردم به نام کاوه می باشد و نیز تقاضای مشتریان برای محصولات با تکنولوژی جدید و پیشرفته تر اقدام به تشکیل واحد تولیدی کاوه زاینده رود در اصفهان نمود.

شرکت درحال حاضر دارای دو کارخانه یکی به مساحت حدوداً 49.000 مترمربع در تهران و دیگری ۴۰۰۰ مترمربع در اصفهان می باشد. 

 

" دفتر و فروشگاه مرکزی شرکت صنعتی کاوه در مرکز شهر تهران واقع در میدان فردوسی اول خیابان شهید سپهبد قرنی می باشد."

 

ظرفیت تولید شرکت سالانه ..... دستگاه انواع صندق های نسوز تیپ های سبک و سنگین و ضد سرقت در اندازه های مختلف، صندوقهای امانات، درب خزانه و درب فرار، فایل دو کشو رمزدار و فایل چهار کشو رمزدار و انواع قفل و کلید می باشد که با تلاش نیروهای متخصص شرکت و با هدف و انگیزه توسعه شرکت از طریق ایجاد و راه اندازی خطوط تولید اصفهان در حال حاضر به ..... دستگاه انواع محصولات در سال افزایش پیدا کرده است.

با وجود فعالیت تعداد زیادی واحد تولیدی صندوق ایمنی در کشور، بالغ بر 70% بازار صندوق نسوز در ایران به دلیل ویژگیهای خاص ایمنی محصولات این شرکت، شرایط تولید استاندارد و اخذ گواهینامه های معتبر بین المللی در تولید صندوق ایمنی متعلق به شرکت صنعتی کاوه بوده و در حال حاضر این شرکت تأمین کننده انواع محصولات ایمنی بشرح فوق برای بانک ها و موسسات مالی واعتباری از جمله بانک های ملی، ملت، صادرات، اقتصاد نوین، پاسارگاد، پارسیان و ... می باشد و نیز قراردادهایی با نهادها و ارگانهای دولتی از جمله شرکت مخابرات، نیروی انتظامی، نیروی مقاومت بسیج، کمیته امداد امام خمینی(ره) و ... در زمینه های فوق دارد. این سفارشات علاوه بر مصارف خانگی و دفتری محصولات کاوه توسط شرکت تامین می شود.

 

کنترل کیفیت:  

شرکت صنعتی کاوه اولین سازنده صندوق نسوز در ایران است که از سالها قبل موفق به اخذ گواهینامه استاندارد گردیده و نیز در سال 1374 برای اولین بار در صنعت صندوق نسوز ایران موفق به دریافت گواهینامه ISO 9002 - 1994 از شرکت QMI کانادا شده است.

این شرکت با استفاده از کلیه امکانات تولید همچون نیروی انسانی کارآمد، مواد اولیه مناسب، ماشین آلات و تجهیزات متناسب توانسته است کالاهای با کیفیت بالا و ایمنی فوق العاده وقابل رقابت از لحاظ قیمت را به بازار ارائه نماید.

شرکت صنعتی کاوه همچنین برای دریافت گواهینامه استاندارد بین المللی ISO 9001 از شرکت Alliance اقدام نمود و پیرو ممیزی انجام شده در سال 1382،گواهینامه بین المللی مذکور اخذ شد.                                                        

 

تحقیق و توسعه:

واحد تحقیق و توسعه شرکت صنعتی کاوه در سال 1374 تأسیس شد و از همان ابتدا فعالیت خود را در بهینه سازی و طراحی مدلهای جدید صندوق و دیگر مصنوعات فلزی متمرکز نمود. اولین محصول واحد تحقیق و توسعه صندوق امانات مورد استفاده در بانک ها بود که با استقبال و سفارش زیادی وارد مرحله تولید انبوه گردید. این واحد در ادامه فعالیت های خود محصولات جدید نظیر صندوق های نسوز با طرح جدید و با عنوان سدید، هتلی، درب های ایمنی آپارتمانی و ضد حریق، فایل ضد سرقت، سرد ساز اتوبوسی و سواری ...... را در کارنامه کوتاه مدت خود دارد که تمامی محصولات یاد شده به تولید انبوه رسیده است. لازم به ذکر است که این واحد دارای یک کارگاه مجهز بنام هسته نوآوری می باشد. کلیه محصولات جدید ابتدا در این کارگاه نمونه سازی شده و پس از تائید به تولید انبوه می رسد. گواهینامه واحد تحقیق و توسعه شرکت صنعتی کاوه درسال 1379 از طرف اداره کل صنایع استان تهران صادر شده و لازم به توضیح است که آخرین نوآوری این واحد صندوق ویترینی متحرک جواهرفروشی می باشد که جدیداً نمونه سازی شده ودر آینده نزدیک به تولید انبوه بصورت سفارشی خواهد رسید.

همچنین بخش تحقیق و توسعه شرکت در اصفهان علاوه بر نوآوری در تولید صندوقهای نسوز و محصولات ایمنی جدید و بهینه سازی محصولات موجود، تحقیقاتی در زمینه صنایع برودتی بعمل آورده که دستاوردهای آن طراحی و ساخت دستگاههای سردساز و فروش خودکار آب میوه و نوشابه بدون اپراتور (قابل تعمیم به سایر کالاها) و طراحی و ساخت دستگاه کولر آبی بدون تسمه و پمپ برقی با کنترل از راه دور و با قابلیت دمای محیط می باشد.

 

خدمات پس از فروش:

شرکت صنعتی کاوه تنها شرکتی است که با دارا بودن کادرهای مجرب خدمات پس از فروش در حداقل زمان ممکن در سراسر کشور نسبت به ارائه خدمات به مشتریان خود اقدام می نماید. خدمات این قسمت شامل ارائه خدمت دور گارانتی محصولات و خدمات پس از فروش نامحدود می باشد.

واحد خدمات پس از فروش شرکت صنعتی کاوه در سال 1342 به عنوان تنها مرکز خدمات رسانی و پشتیبانی صندوق نسوز و ایمنی در ایران جهت ارائه سرویسهای تعمیراتی و خدماتی شامل تعمیر، آموزش رمز، بازگشایی، تعمیر و تعویض انواع قفل و دستگیره و اجزای تشکیل دهنده صندوق و نیز فروش قطعات استاندارد محصولات تولیدی کاوه در سراسر کشور شروع به فعالیت گسترده نمود. جلب رضایت مشتریان و خدمات رسانی به ایشان، ارئه سرویس های فوق در اقصی نقاط کشور در کمترین زمان ممکن از افتخارات شرکت کاوه است.

+ نوشته شده در  ساعت   توسط شرکت صنعتی کاوه  |